05.05.2018

До уваги молоді!

 

      Міністерство молоді та спорту України стає Міністерством майбутнього і запрошує активну молодь на зустрічі з успішними та цікавими українцями, що розкажуть про навички людини 21-го сторіччя, які необхідно опанувати вже сьогодні.

    Міністерство молоді та спорту України запрошує на другий Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії»

    23 – 25 травня 2018 року в місті Святогірську на Донеччині Міністерство молоді та спорту України в партнерстві з Донецькою обласною держадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні проводитимуть другий Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії».

     Метою зазначеного заходу є обмін досвідом та кращими міжнародними і національними практиками щодо діяльності молодіжних центрів, посилення співпраці в напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні.

      Для зголошення на захід просимо до 9 травня (включно) заповнити форму реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqdCq-OqGkNGh9gp0uEuvbB5YilC-jy17Z9ltuShL76CCP0Q/viewform

      Міністерство молоді та спорту України запрошує на зустріч з Соломією Вітвіцькою в рамках реалізації проекту "11 кроків до майбутнього з успішними українцями"

     7 травня о 18:30 відбудеться друга з 11-ти зустрічей, запланованих у 2018-му році. Наш гість – Соломія Вітвіцька, ведуча новин ТСН на 1+1, куратор соціального проекту Переможці. Участь у події є безкоштовною за попередньою реєстрацією: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdeYSVk7f-_E-bznl7Truc6J3wkRD6_X8qcUUp8rRZcmiSvoA/viewform

     Кількість місць обмежена. Адреса проведення: вул. Еспланадна, 42, 2-й поверх. Контактний телефон: (044) 284 30 26.

 

 

 

   Начальник відділу освіти та

   молодіжної політики райдержадміністрації                      С.І. Мергут