04.02.2016

Семінар навчання з міськими та сільськими головами в райдержадміністрації

       3 лютого 2016 року в районній державній адміністрації під керівництвом  голови райдержадміністрації В.В. Грєкова відбувся черговий семінар-навчання з міськими та сільськими головами. В роботі семінару взяв участь голова районної ради П.І. Бойченко.

       Під час семінару було розглянуто низку важливих питань: про організацію виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг»; про стан виконання закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»; про стан виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-демократичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки; про організацію заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

       При обговоренні питання про стан виконання закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» в Кілійському районі голова райдержадміністрації Віктор Грєков наголосив на тому, що процес об’єднання громад має бути тільки добровільним, ініціатива повинна надходити від міських та сільських громад. Структурні підрозділи райдержадміністрації в межах своєї компетенції вже готові  зробити ретельний аналіз проектів об’єднаних громад по кожній галузі та надати консультативно-методичну допомогу щодо організації цього процесу. Присутні на семінарі голови міських та сільських рад району підтримали доповідача у даних пропозиціях.