04.10.2017

Увага! Вибори в Вилківську міську об’єднану територіальну громаду!

         На 29 жовтня 2017 року Центральною виборчою комісією призначено перші вибори депутатів і міського голови Вилківської міської об’єднаної територіальної громади. До складу Вилківської міської об’єднаної територіальної громади увійшли наступні населені пункти району: місто Вилкове, Десантненська сільська рада (села Десантне, Новомиколаївка), Мирнівська сільська рада (село Мирне).

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо мешканців даних населених пунктів звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки своїх даних в Реєстрі, а також щодо наявності або відсутності відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.

         Після 16 жовтня на кожній виборчій дільниці будуть розміщені попередні списки виборців. До 20 жовтня кожен виборець отримає іменне запрошення, в якому Вас повідомлять про включення до попереднього списку виборців на виборчій дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, розпорядок роботи дільничної виборчої комісії, а також про час і місце голосування. Виборцям, які постійно нездатні самостійно пересуватись, в запрошенні буде проінформовано про можливість проголосувати за місцем перебування.

Якщо Ви не отримаєте запрошення до 20 жовтня або в ньому будуть помилки у Ваших персональних даних, то необхідно звернутись до дільничної виборчої комісії або у відділ ведення Державного реєстру виборців Кілійської райдержадміністрації та написати заяву про уточнення попереднього списку виборців. При собі необхідно  мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України. Заяви про уточнення попереднього списку виборців приймаються до 23 жовтня.

Центральна виборча комісія надала можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ЦВК (www.drv.gov.ua) в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зареєструйтеся і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Звертаємо увагу, що всі занесені в поля дані повинні відповідати даним у паспорті (на українській мові). На вказану  електронну адресу ви отримаєте відповідь.

Не упустіть нагоду перевірити  свої персональні дані і скористатися своїм конституційним  правом голосу.

     

Чекаємо вас за адресою: м.Кілія, вул. Миру, 44, каб. №25(ІІ поверх).

тел. 4-23-94, 4-35-97

 

Відділ ведення Державного реєстру