12.03.2018

Увага! Вибори в Кілійську міську об’єднану територіальну громаду!

 

            На 29 квітня 2018 року Центральною виборчою комісією призначено перші вибори депутатів і міського голови Кілійської міської об’єднаної територіальної громади. До складу Кілійської міської об’єднаної територіальної громади увійшли наступні населені пункти району: Кілійська міська рада (місто Кілія), Лісківська сільська рада (село Ліски), Шевченківська сільська рада (села Шевченкове, Помазани).

           З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо мешканців даних населених пунктів звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки своїх даних в Реєстрі, а також щодо наявності або відсутності відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися. Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви — звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.

         Звертаючись до нас, Ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування  ніщо не завадить Вам проголосувати!

         Центральна виборча комісія надала можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ЦВК (www.drv.gov.ua) в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зареєструйтеся і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Звертаємо увагу, що всі занесені в поля дані повинні відповідати даним у паспорті (на українській мові). На вказану  електронну адресу ви отримаєте відповідь.

        Не упустіть нагоду перевірити  свої персональні дані і скористатися своїм конституційним  правом голосу. При зверненні до відділу при собі необхідно  мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

 

      Чекаємо вас за адресою: м.Кілія, вул. Миру(Леніна), 44, каб. №25(ІІ поверх). Тел., 4-35-97,  4-10-95

 

     Відділ ведення Державного реєстру

    виборців апарату Кілійської РДА