12.06.2019

Шановні виборці Кілійського району!

     На 21 липня 2019 року призначено позачергові вибори народних депутатів України.

    З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо мешканців Кілійського району завчасно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки своїх даних в Реєстрі, а також щодо наявності або відсутності відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися. 

    Заяви про уточнення попереднього списку виборців приймаються до 15 липня.

    Голосування на виборчих дільницях буде відбуватись 21 липня 2019 року з 8 години до 20 години без перерви.

   Центральна виборча комісія надала можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ЦВК (www.drv.gov.ua) в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зареєструйтеся і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Звертаємо увагу, що всі занесені в поля дані повинні відповідати даним у паспорті (на українській мові). На вказану  електронну адресу ви отримаєте відповідь.

    Не упустіть нагоду перевірити  свої персональні дані і скористатися своїм конституційним  правом голосу.

    Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви — звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.

    При зверненні до відділу при собі необхідно  мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

    Чекаємо вас за адресою: м.Кілія, вул. Миру, 44, каб. №25(ІІ поверх). Тел.  4-35-97, факс 4-23-94

 Відділ ведення Державного реєстру

виборців апарату Кілійської РДА