03.01.2019

Шановні виборці Кілійського району!

          На 31 березня 2019 року Верховною Радою України призначено чергові вибори Президента України.

         З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо мешканців Кілійського району завчасно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки своїх даних в Реєстрі, а також щодо наявності або відсутності відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.

         До 23 березня на кожній виборчій дільниці будуть розміщені попередні списки виборців. До 25 березня(включно) кожен виборець отримає іменне запрошення, в якому Вас повідомлять про включення до попереднього списку виборців на виборчій дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, розпорядок роботи дільничної виборчої комісії, а також про час і місце голосування. Виборцям, які постійно нездатні самостійно пересуватись, в запрошенні буде проінформовано про можливість проголосувати за місцем перебування.

          Заяви про уточнення попереднього списку виборців приймаються до 25 березня.

          Голосування на виборчих дільницях буде відбуватись 31 березня 2019 року з 8 до 20 години.

     Центральна виборча комісія надала можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ЦВК (www.drv.gov.ua) в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зареєструйтеся і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Звертаємо увагу, що всі занесені в поля дані повинні відповідати даним у паспорті (на українській мові). На вказану  електронну адресу ви отримаєте відповідь.

          Не упустіть нагоду перевірити  свої персональні дані і скористатися своїм конституційним  правом голосу.

         Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви — звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.

         Звертаючись до нас, Ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування  ніщо не завадить Вам проголосувати! 

        При зверненні до відділу при собі необхідно  мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

    

       Чекаємо вас за адресою: м.Кілія, вул. Миру, 44, каб. №25(ІІ поверх). Тел.  4-35-97, факс 4-23-94

 

Відділ ведення Державного реєстру

виборців апарату Кілійської РДА