15.11.2018

Шановні виборці Кілійського району!

Ви можете дізнатися не виходячи з дому, чи включено Вас до Державного реєстру виборців та перевірити, чи правильно вказано у Державному реєстрі виборців Ваші прізвище, імя, по-батькові та виборчу адресу. Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» та зробити відповідний запит. Це займе лише кілька хвилин Вашого часу. Всі занесені в поля дані повинні відповідати даним у паспорті (на українській мові). Посилання для реєстрації: https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN

       Орієнтовно протягом 1 доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації.

       Подання та обробка даних здійснюються у відповідності до Закону «Про захист персональних даних».

      Зверніть увагу! У випадку якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою з письмовою заявою, до якої додаються необхідні документи (копії документів).  

       При зверненні до відділу потрібно обов’язково мати при собі паспорт чи тимчасове посвідчення громадянина України.

       Чекаємо вас за адресою: м.Кілія, вул. Миру, 44, каб. №25(ІІ поверх).

 

Відділ ведення Державного

реєстру виборців апарату РДА