06.08.2018

Шановні виборці Кілійського району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців  запрошує Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Також важливо перевірити встановлення відмітки про постійну нездатність пересуватись своїх родичів та близьких, щоб потім спокійно йти на виборчі дільниці чи голосувати вдома.

Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.

 Звертаючись до нас, Ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування  ніщо не завадить Вам проголосувати!

Крім того, Ви можете дізнатися не виходячи з дому, чи включено Вас до Державного реєстру виборців та перевірити, чи правильно вказано у Державному реєстрі виборців Ваші прізвище, імя, по-батькові та виборчу адресу. Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» та зробити відповідний запит. Це займе лише кілька хвилин Вашого часу. Всі занесені в поля дані повинні відповідати даним у паспорті (на українській мові). Посилання для реєстрації: https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN

Орієнтовно протягом 1 доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Зверніть увагу! У випадку якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою з письмовою заявою, до якої додаються необхідні документи (копії документів). 

 

     При зверненні до відділу потрібно обов’язково мати при собі паспорт чи тимчасове посвідчення громадянина України.

 

    Чекаємо вас за адресою: м.Кілія, вул. Миру, 44, каб. №25(ІІ поверх).

 

    Тел. (04843) 4-35-97, 4-23-94

 

     Відділ ведення Державного реєстру виборців