22.09.2017

29 жовтня 2017 року — вибори в Вилківській міській об’єднаній територіальній громаді

     На 29 жовтня 2017 року Центральною виборчою комісією призначено перші вибори депутатів і міського голови Вилківської міської об’єднаної територіальної громади. До складу Вилківської міської об’єднаної територіальної громади увійшли наступні населені пункти району: місто Вилкове, Десантненська сільська рада (села Десантне, Новомиколаївка), Мирнівська сільська рада (село Мирне).   З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо мешканців даних населених пунктів уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви — звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.

     Звертаючись до нас, Ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування  ніщо не завадить Вам проголосувати!

Центральна виборча комісія надала можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ЦВК (www.drv.gov.ua) в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зареєструйтеся і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Звертаємо увагу, що всі занесені в поля дані повинні відповідати даним у паспорті (на українській мові). Через деякий час ви отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу.

     Не упустіть нагоду перевірити  свої персональні дані і скористатися своїм конституційним  правом голосу.

     Чекаємо вас за адресою: м.Кілія, вул. Леніна, 44, каб. №25(ІІ поверх).

     тел. 4-23-94, 4-35-97