25.04.2016

Інтерактивна карта розташування захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Одеської області

Інтерактивна карта розташування захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Одеської області

 

 

ПЕРЕЛІК

 захисних споруд цивільного захисту комунальній власності Одеської області

 станом на 01.01.2015 року

№ з/п

Адреса розташування ЗС

Назва балансоутримувача

м.Одеса

(Департамент оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради – (048) 748-15-09)

Київський район

(Київська районна адміністрація ОМР – (0482) 744-34-41)

1

Адміральський пр-т,11

КП ЖКС "Вузівський"

2

Адміральський пр-т,25

КП ЖКС "Вузівський"

3

Адміральський пр-т,29

КП ЖКС "Вузівський"

4

вул.Бригадна,56

КП ЖКС "Вузівський"

5

вул.Дача Ковалевського,18

Комунальний заклад "Одеська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3 І-ІІ ступенів для дітей із захворюванням сердцево-судинної системи"

6

вул.Комарова,6

КП ЖКС "Вузівський"

7

вул.Судобудівна,11

КП ЖКС "Вузівський"

8

пр-т М.Жукова,4

КП ЖКС "Вузівський"

9

пр-т М.Жукова,5а

КП ЖКС "Вузівський"

10

Фонтанська дорога,114

Комунальна установа "Одеський обласний госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної війни"

11

Фонтанська дорога,20/4

КП ЖКС "Вузівський"

Малиновський район

(Малиновська районна адміністрація ОМР – (048) 734-95-52)

1

Адміральський пр-т,16а

КП ЖКС "Хмельницький"

2

Адміральський пр-т,24

КП ЖКС "Хмельницький"

3

Адміральський пр-т,42

КП ЖКС "Хмельницький"

4

вул.Б.Хмельницького,13

КП ЖКС "Хмельницький"

5

вул.Б.Хмельницького,15/17

КП ЖКС "Хмельницький"

6

вул.Б.Хмельницького,15/17

КП ЖКС "Хмельницький"

7

вул.Б.Хмельницького,29

Малиновська РА Одеської МР

8

вул.Брестська, 6

КП ЖКС "Хмельницький"

9

вул.Бреуса,59

ЗОШ №8

10

вул.Бугаївська,60

Малиновська РА Одеської МР

11

вул.Гайдара,1

Малиновська РА Одеської МР

12

вул.Дальницька,33

КП ЖКС "Хмельницький"

13

вул.Заньковецької,11

КП ЖКС "Черьомушки"

14

вул.Комитетська,5

ЗОШ №60

15

вул.Лазарева,34

КП ЖКС "Хмельницький"

16

вул.Мельницька,8

КП ЖКС "Хмельницький"

17

вул.Мечнікова,108

КП ЖКС "Хмельницький"

18

вул.Прохоровська,1/3

КП ЖКС "Хмельницький"

19

вул.Середня,9

КП ЖКС "Хмельницький"

20

вул.Судобудівна,13

КП ЖКС "Хмельницький"

21

вул.Судобудівна,21

КП ЖКС "Хмельницький"

22

вул.Ш.Руставелі,23

ДНЗ №235

23

Овідіопольська дорога,6

КП ЖКС "Хмельницький"

24

пл.Дерев'янка,1

Одеське обласне КП "Видавництве "Чорномор'є"

25

пл.Олексіївська,9

КП ЖКС "Хмельницький"

26

Центральний аеропорт

КП "Міжнародний аеропорт Одеса"

27

Центральний аеропорт

КП "Міжнародний аеропорт Одеса"

28

Центральний аеропорт

КП "Міжнародний аеропорт Одеса"

29

Центральний аеропорт

КП "Міжнародний аеропорт Одеса"

Приморський район

(Приморська районна адміністрація ОМР – (048) 776-23-07)

1

вул.10-го Квітня,22

ЗОШ №10

2

вул.Базарна,85

КП ЖКС "Фонтанський"

3

вул.Балківська,9

КП ЖКС "Порто-Франківський"

4

вул.В.Арнаутська,89

ВАТ"Олімп-Круг"

5

вул.Гоголя,7

КП ЖКС "Порто-Франківський"

6

вул.Дегтярна,12

КП ЖКС "Порто-Франківський"

7

вул.Ковальська,17

КП ЖКС "Порто-Франківський"

8

вул.Колонтаєвська,52

Одеський міжшкільний учбово-виробничий комбінат №2

9

вул.Л.Толстого,14

КП ЖКС "Порто-Франківський"

10

вул.Л.Толстого,32

КП ЖКС "Порто-Франківський"

11

вул.Ланжеронівська,26

КП ЖКС "Порто-Франківський"

12

вул.Ланжеронівська,8

КП ЖКС "Порто-Франківський"

13

вул.М.Арнаутська,2

КП ЖКС "Фонтанський"

14

вул.М.Арнаутська,88

КП ЖКС "Фонтанський"

15

вул.М.Говорова,28

Пологовий будинок №5

16

вул.Пастера,50

Житлове управління фірми "Ренесанс" ЛТД-92

17

вул.Пастера,7

Комунальна установа "Міська клінічна інфекційна лікарня"

18

вул.Пушкинська,54

КП ЖКС "Порто-Франківський"

19

вул.Пушкинська,68

КП ЖКС "Фонтанський"

20

вул.Сегедська,16

КП ЖКС "Фонтанський"

21

вул.Серова,37

КП ЖКС "Порто-Франківський"

22

вул.Софіївська,20

Житлове управління фірми "Ренесанс" ЛТД-92

23

вул.Спиридонівська,10

Центр дитячої та юнацької творчості "Дивосвіт"

24

вул.Старопортофранківська,103

КП ЖКС "Фонтанський"

25

вул.Тираспольська,19

КП ЖКС "Фонтанський"

26

вул.Тираспольська,23

КП ЖКС "Фонтанський"

27

вул.Троїцька,28

КП ЖКС "Порто-Франківський"

28

пр-т Гагаріна,11

КП ЖКС "Фонтанський"

29

пр-т Гагаріна,13

КП ЖКС "Фонтанський"

30

пр-т Гагаріна,6а

КП ЖКС "Фонтанський"

31

пр-т Шевченка, 6/1

КП ЖКС "Фонтанський"

32

пр-т Шевченка,15/2

КП ЖКС "Фонтанський"

33

пр-т Шевченка,15/3

КП ЖКС "Фонтанський"

34

пр-т Шевченка,15/4

КП ЖКС "Фонтанський"

35

пр-т Шевченка,6/3

КП ЖКС "Фонтанський"

36

Соборна пл.10

КП ЖКС "Порто-Франківський"

37

Фонтанська дорога,43

Приморська районна адміністрація Одеської міської ради

38

Фонтанська дорога,9Б

КП ЖКС "Фонтанський"

39

Французький б-р,20 А

КП ЖКС "Фонтанський"

Суворовський район

(Суворовська районна адміністрація ОМР – (048) 751-07-67)

1

вул.Ак.Воробйова,5

Комунальна установа "Міська клінічна лікарня №11"

2

вул.Ак.Заболотного,26

Обласна клінічна лікарня

3

вул.Паркова, 43

КП ЖКС "Пересипський"

4

вул.Почтова,34

КП ЖКС "Пересипський"

5

вул.С.Ядова,4

Одеська обласна протитуберкульозна клінічна лікарня

6

вул.Шкодова гора, 3

КП ЖКС "Пересипський"

7

вул.Шкодова гора, 6а

КП ЖКС "Пересипський"

8

пр-т Добровольського,106

Суворовська райадміністрація

Ананьївський район

(Ананьївська районна державна адміністрація - (0263) 2-10-33)

1

м.Ананьїв, вул.Горького, 1а

Дитячий будинок-інтернат

2

м.Ананьїв,вул.Леніна,21а

ВУЖКГ

3

м.Ананьїв,вул.Леніна, 5

ВУЖКГ

4

м.Ананьїв,вул.Леніна,45

Центральна районна лікарня

5

м.Ананьїв,вул.Леніна,41а

ВУЖКГ

6

м.Ананьїв, вул.Незалежності, 85

ВУЖКГ

7

м.Ананьїв, вул.Пролетарська,36

ВУЖКГ

8

м.Ананьїв, вул.Пушкіна, 37

ВУЖКГ

9

м.Ананьїв,вул.Б.Хмельницького,6

ВУЖКГ

10

с.Точилове, вул.Центральна,5

Сільська рада

11

с.Точилове, вул.Центральна,7

Сільська рада

12

с.Долинське, вул.Піонерська, 5а

Загально -освітня школа

13

с.Долинське, вул.Центральна,1

Сільська рада

14

с.Долинське, вул.Центральна,1

Сільська рада

15

с.Гандрабури, вул.Леніна,120

Сільська рада

16

с.Кохівка, вул.Центральна,1а

Сільська рада

17

с.Новогеоргіївка, вул.Радянська, 69а

Загально-освітня школа

Арцизький район

(Арцизька районна державна адміністрація - (0245) 3-19-67) 

1

м.Арциз,вул.Дзержинського,13

Міська рада

2

м.Арциз,вул.Будівельників,23

Міська рада

3

м.Арциз, вул.Будівельників,3

Міська рада

4

м.Арциз,вул.Орджонікідзе,50

Міська рада

5

м.Арциз,вул.Добровольського,5

Центральна районна лікарня (поліклініка)

6

м.Арциз,вул.Добровольського,5

Центральна районна лікарня(головний корпус)

7

м.Арциз,вул.Добровольського,5

Центральна районна лікарня (травмотологичне відділення)

8

м.Арциз,вул.Добровольського,5

Центральна районна лікарня  (ЛОР відділення)

9

м.Арциз, вул.Дзержинського,15

Міська рада

Балтський район

(Балтська районна державна адміністрація -(0266) 2-28-51)

1

м.Балта, вул.Шевченка,24

КП"Балтакомунсервис"

2

м.Балта, вул.Леніна,1

КП"Балтакомунсервис"

3

м.Балта, вул.Пролетарська,2

КП"Балтакомунсервис"

4

м.Балта, вул.Пролетарська,4

КП"Балтакомунсервис"

5

с.Бендзарі, Загально-освітня школа

Відділ освіти райдержадміністрації

6

с.Пужайкове, Загально-освітня школа

Відділ освіти райдержадміністрації

7

с.Чернече, Загально-освітня школа

Відділ освіти райдержадміністрації

8

м.Балта, вул.Ломоносова,181

Центральна районна лікарня

Березівський район

(Березівська районна державна адміністрація - (0256) 2-02-12)

1

м.Березівка, вул.Больнична,6

Центральна районна лікарня

м.Білгород – Дністровський

(Білгород – Дністровська міська рада - (0249) 2-73-31) 

1

м.Б-Дністровський,вул.Франко,14

Товариство співвласників богатоповерхових будинків "Франко,14"

2

м.Б-Дністровський,вул.Провадійська,15

Товариство співвласників богатоповерхових будинків "Франко,14"

3

м.Б-Дністровський,вул.Миру,4

КП"Житлово-експлуатаційне об'єднання №1"

4

м.Б-Дністровський,вул.Лазо,12

КП"Житлово-експлуатаційне об'єднання №1"

5

м.Б-Дністровський,вул.Перемоги,2а

КП"Житлово-експлуатаційне об'єднання №1"

6

м.Б-Дністровський,вул.Шевченка,60

КП"Житлово-експлуатаційне об'єднання №1"

7

м.Б-Дністровський,вул.Лікарна,12

Білгород-Дністровський районний відділ освіти

8

м.Б-Дністровський,вул.Дзержинського,30

Фонд приватизації і управління комунальною власністю

9

м.Б-Дністровський,вул.Островського,30

КП"Житлово-ремонтне об'єднання"

10

смт.Сергіївка, вул.Чорноморська,13

КП"Управління комунального господарства"Сергіївка"

11

смт.Сергіївка,вул.Чорноморська,17

КП"Управління комунального господарства"Сергіївка"

12

смт.Сергіївка, вул.Гагаріна,3

Сергіївська селищна рада

13

м.Б-Дністровський,вул.Перемоги,5

КП"Житлово-експлуатаційне об'єднання №1"

14

м.Б-Дністровський,вул.Приморська,14

КП"Житлово-ремонтне об'єднання"

15

смт.Сергіївка, вул.Чорноморська,23

КП"Управління комунального господарства"Сергіївка"

16

смт.Сергіївка, вул.Шкільна,5

КП"Управління комунального господарства"Сергіївка"

17

смт.Сергіївка, вул.Шкільна,3

КП"Управління комунального господарства"Сергіївка"

18

смт.Сергіївка, вул.Чорноморська,9

Сергіївська селищна рада

19

смт.Сергіївка, вул.Чорноморська,25

КП"Управління комунального господарства"Сергіївка"

20

смт.Сергіївка, вул.Шкільна,5

Сергіївська селищна рада

21

м.Б-Дністровський, вул.Кишинівська,144б

Білгород - Дністровська районна рада

Білгород - Дністровський район

(Білгород – Дністровська районна державна адміністрація - (0249) 2-43-64, 2-25-35) 

1

с.Удобне, вул.Кочубинського, 75

Сільрада

2

с.Олексіївка, вул.Червоноармійська,6а

Райвідділ освіти, ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

с.Вигон, вул.Шкільна,35

Райвідділ освіти, ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

с.Крутоярівка, вул.Котовського,89а

Райвідділ освіти, ЗОШ І-ІІІ ступенів

5

с.Малога, пров.Жовтневий,2 

Малогівська сільрада, ДНЗ "Веселка"

6

с.Семенівка, вул.Молодіжна,2

Сільська рада

7

с.Чистоводне, вул.Шкільна,21а

Райвідділ освіти, ЗОШ І-ІІІ ступенів

8

с.Адамівка, вул.Шевченка,5

Адамівська сільська рада, ДНЗ "Галинка"

9

с.Староказач*е, вул.Горького,26

Сільська рада

10

с.Олексіївка, вул.Широка,19

Маразліївська сільрада ,ДНЗ "Івушка"

11

с. Миколаївка, вул.Леніна,12

Райвідділ освіти, ЗОШ І-ІІІ ступенів

12

с.Шабо вул.Островського,1

Шабівська сільська рада ДНЗ "Ягідка"

13

с.Маразліївка, вул.Радянська,116

Маразліївська сільрада

14

с.Удобне, вул.Кочубинського, 75

Сільрада

15

с.Малога,вул.Кишинівська,310

Райвідділ освіти, ЗОШ І-ІІІ ступенів

16

с.Андріївка, вул.Леніна,76

Райвідділ освіти, ЗОШ І-ІІІ ступенів

17

с.Бритівка, вул.Кишинівська,57

Бритівська сільрада, ДНЗ "Журавка"

18

с.Великомарьянівка, вул.Леніна,113

Райвідділ освіти, ЗОШ І-ІІІ ступенів

19

с.Приморське, вул.Дзержинського,62

Приморська сільська рада  Клуб

20

с.Староказач'е, вул.Малиновського,17

Староказацький аграрний ліцей

21

с.Шабо вул.Леніна,63

Шабівська сільська рада

22

с.Шабо вул.Шанцера,4

Шабівська сільська рада

23

с.Широке, вул.Леніна,20

Широківська сільрада

Біляївський район

(Біляївська районна державна адміністрація - (0252) 2-53-91)

1

с.Градениці, вул.Леніна,125

Сільська рада

2

с.Холодна Балка, вул.Шкільна, 15

Управління освіти Біляївської РДА

3

с.Маяки, вул.Богачьова, 14

Маякська амбулаторія

4

с.Градениці, вул.Леніна, 87

Граденицька сільська рада

Болградський район

(Болградська районна державна адміністрація - (0246) 4-30-37)

1

с.Криничне, вул.Леніна,148

Сільська рада

2

с.Криничне, вул.Леніна, 148

Сільська рада

3

с.Червоноармійське, вул.Пролетарська,20

Сільська рада

4

с.Виноградне, вул.Радянська,1а

Сільська рада

5

с.Городне, вул.Леніна, 39

Сільська рада

6

с.Виноградне, вул.Радянська, 1а

Сільська рада

7

с.Баннівка, вул.Леніна, 34

Сільська рада

8

с.Калчева, вул.Дімітрова, 70

Сільська рада

9

с.Оксамитне,вул.Суворова,10

Сільська рада

10

м.Болград,вул.25-го Серпня,110

Міська рада

11

с.Василівка, вул.К.Маркса, 111

Сільська рада

12

м.Болград, вул. 25-ї Ч.Дивізії, 34

Міська рада

13

м.Болград, вул. 25-ї Ч.Дивізії, 35

Міська рада

14

м.Болград, вул.25-ї Ч.Дивізії, 36

Міська рада

15

м.Болград, вул.25-ї Ч.Дивізії, 37

Міська рада

16

м.Болград, вул.Род.Армії, 187

Болградська спеціальна ЗОШ-інтернат

17

м.Болград,вул.А.Христєва,36

Районна споживча спілка

18

м.Болград,вул.Жовтнева,1

Сільськогосподарський кооператив"Агробуд"

19

м.Болград, вул.Жовтнева, 1а

НВК спеціалізована школа-ліцей

20

м.Болград, вул.Жовтнева, 1а

Сільськогосподарский кооператив "Агробуд"

21

с.Владичень, вул.Леніна, 46

Сільська рада

22

с.Виноградівка,вул.І.Банєва,69

Сільська рада

23

с.Нові Трояни,вул.Школьна,71д

Сільська рада

24

с.Калчева,вул.Дімітрова,70

Сільська рада

25

с.Жовтневе,вул.Леніна,72

Сільська рада

26

м.Болград, вул.А.Христєва, 99

ЗАТ"Болградський винзавод"

Великомихайлівський район 

(Великомихайлівська районна державна адміністрація - (0259) 2-11-82)

1

смт.Великомихайлівка, вул. Жуковського,5

Селищна рада

2

смт.Великомихайлівка, вул.Шкільна,50

Райвідділ освіти

3

смт.Великомихайлівка, вул.Леніна,96а

Селищна рада

4

смт.Великомихайлівка, вул.Леніна,108

Селищна рада

5

смт.Великомихайлівка, вул.Леніна,248

Центральна районна лікарня

6

смт.Великомихайлівка, вул.Леніна,121

Райвідділ культури

7

с.Великомарівка, вул.Леніна,5

Великомихайлівський районний відділ освіти

8

смт.Великомихайлівка, вул.Шкільна,50

Великомихайлівський районний відділ освіти

м.Ізмаїл

(Ізмаїльська міська рада - (0241) 2-11-34)

1

пр-т Суворова,25

КП"Житсервіс-2"

2

вул.Репіна,8

КП"Житсервіс-2"

3

вул.Репіна,6

КП"Житсервіс-2"

4

вул.Репіна,16

КП"Житсервіс-2"

5

вул.Залізнякова,25

КП"Житсервіс-2"

6

вул.Шевченка,7

КП"Житсервіс-2"

7

2-й пров.Нахімова,2а

КП"Житсервіс-2"

8

вул.Бесарабська,11

КП"Житсервіс-2"

9

вул.Весняна,4в

КП"Житсервіс-2"

10

вул.Гагаріна,10

КП"Житсервіс-2"

11

вул.Гагаріна,6

КП"Житсервіс-2"

12

вул.Гагаріна,8

КП"Житсервіс-2"

13

вул.Горького,32а

КП"Житсервіс-2"

14

вул.Калініна,38

Управління з ПНС та ЦЗН Ізмаїльської міської ради

15

вул.Клушина,2

КП"Житсервіс-2"

16

вул.Леніна,133

КП"Житсервіс-2"

17

вул.Нахімова,125

КП"Житсервіс-2"

18

вул.Нахімова,407

КП"Житсервіс-2"

19

вул.Нахімова,415

КП"Житсервіс-2"

20

вул.Нахімова,421

КП"Житсервіс-2"

21

вул.Нахімова,423

КП"Житсервіс-2"

22

вул.Нахімова,425

КП"Житсервіс-2"

23

вул.Нахімова,435

КП"Житсервіс-2"

24

вул.Радянської миліції,13

КП"Житсервіс-2"

25

вул.Радянської миліції,15

КП"Житсервіс-2"

26

вул.Радянської миліції,17

КП"Житсервіс-2"

27

вул.Радянської миліції,19

КП"Житсервіс-2"

28

вул.Радянської миліції,9

КП"Житсервіс-2"

29

вул.Радянської міліції, 25/2

КП"Житсервіс-2"

30

вул.Шевченка,7/1

КП"Житсервіс-2"

31

пр-т Леніна,33

КП"Житсервіс-2"

32

пр-т Леніна,35

КП"Житсервіс-2"

33

пр-т Леніна,36

КП"Житсервіс-2"

34

пр-т Леніна,40

КП"Житсервіс-2"

35

пр-т Суворова,60

КП"Житсервіс-2"

36

пр-т Суворова,72

КП"Житсервіс-2"

37

пр-т Суворова,74

КП"Житсервіс-2"

38

пр-т.Леніна,50

КП"Житсервіс-2"

39

вул.І.Франка,24/1

КП"Житсервіс-2"

40

пр-т Леніна,7

КП"Житсервіс-2"

41

пр-т Леніна,54

КП"Житсервіс-2"

42

пр-т Суворова,18

КП"Житсервіс-2"

43

вул.Дзержинського,54

КП"Житсервіс-2"

44

вул.Дзержинського,50

КП"Житсервіс-2"

45

вул.Гагаріна,2

КП"Житсервіс-2"

46

пр-т Суворова,22

КП"Житсервіс-2"

47

пр-т Суворова,43

КП"Житсервіс-2"

48

вул.Леніна,58

КП"Житсервіс-2"

49

пр-т Суворова,67

КП"Житсервіс-2"

50

пр-т Суворова,56

КП"Житсервіс-2"

51

пр-т Суворова,54

КП"Житсервіс-2"

52

вул.Фінагорійська,6

КП Ізмаїльське ВУКГ

53

вул.Б.Дністровська,31

Центральна районна лікарня

Ізмаїльський район

(Ізмаїльська районна державна адміністрація - 0241) 7-24-75)

1

с.Каменка, вул.Леніна,107

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

2

с.Кирнички, вул.Шкільна,8

Дитячий садок Кирничансської сільської ради

3

с.Кислиця,вул.Матроська,88а

Кислицька сільська рада

4

с.Ларжанка,вул.Радянська,2

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

5

с.Лошинівка, вул.Шкільна,17

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

6

с.Матроска, вул.Пушкіна,26

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

7

с.Муравльовка,вул.Кутузова,6

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

8

с.Н.Покровка,вул.Жовтнева,46

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

9

с.Утконосівка,вул.Шкільна,2

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

10

с.Богате, вул.Леніна,24

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

11

с.Броска, вул.Болградська,90

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

12

с.Каланчак, вул.Гагаріна,154

Каланчакська сільська рада

13

с.Каланчак, вул.Леніна,11

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

14

с.Камишівка, вул.28 Червня,9

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

15

с.Кирнички, вул.Шкільна,1

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

16

с.Н.Некрасівка, вул.Шкільна,29

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

17

с.Озерне, вул.1-го Травня,13

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

18

с.Першетравневе, вул.Шкільна,105

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

19

с.Сафьяни,вул.Чапаєва,41а

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

20

с.Ст.Некрасівка,вул.Ізмаїльська,36

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

21

смт.Суворово, вул.Пушкіна,47

Селищна рада

22

смт.Суворове, вул.Пушкіна,46

Ізмаїльський райвідділ освіти, ЗОШ

м.Іллічівськ

(Іллічівська міська рада - (0268) 6-51-04)

1

м.Іллічівськ, вул.1-го Травня, 2

Місквиконком м.Іллічівська

Кодимський район

(Кодимська районна державна адміністрація - (0267) 2-61-95)

1

с.Загнідків, вул.Партизанська,14

Відділ освіти Кодимської районної ради, ЗОШ

Комінтернівський район

(Комінтернівська районна державна адміністрація - (0255) 4-01-11)

1

с. Красносілка, вул.Садова,8

Красносільська сільська рада

2

смт.Комінтернівське, вул.Центральна, 33

Комінтернівська районна рада

3

с.Кірове, вул.Шкільна,5а

Кіровська сільська рада

4

с.Ониськове, вул.Центральна,29

Районний відділ освіти , ЗОШ

5

с.Першотравневе, вул.Вчительська,3

Районний відділ освіти , ЗОШ

6

с.Першотравневе, вул.Миру,8

Першетравнева сільська рада

7

с.Першотравневе, вул.Мічуріна, 9

Першетравнева сільська рада

8

с.Першотравневе, вул.Південна,5

Першетравнева сільська рада

м.Котовськ

(Котовська міська рада - (0262) 2-15-18)

1

вул.Бочковича,1

Міський відділ культури

2

вул.Короленка,1

Державний професійно-технічний заклад "Котовський професійний ліцей"

3

вул.Сільськогосподарська,9

Міський ринок

4

вул.Калініна,111а

Комунальне житлово-експлуатаційне підприемство "Січ"

5

вул.Комсомольська,121

Комунальне житлово-експлуатаційне підприемство "Січ"

6

пр-кт Перемоги,23

Міська лікарня

7

пр-т Котовського,39

ЗОШ №7

8

пр-т Котовського,10

Котовська міська рада

Котовський район

(Котовська районна державна адміністрація - (0262) 2-14-18)

1

ст.Борщи, вул.Каштанова, 9

ВУЖКГ

Красноокнянський район

(Красноокнянська районна державна адміністрація - (0261) 2-12-71) 

1

с.Топали

Сільська рада

2

с.Топали

Сільська рада

3

с.Маяки

Сільська рада

4

смт.Красні Окни, вул.Комарова,31

КП "Красноокнянський комунальник"

5

смт.Красні Окни, вул.Комарова,25

КП "Красноокнянський комунальник"

6

смт.Красні Окни, вул.Комарова,33а

КП "Красноокнянський комунальник"

7

смт.Красні Окни, вул.Лікарняна,40

Центральна районна лікарня

8

с.Римарівка

Сільська рада

9

смт.Красні Окни, вул.Комарова,35а

КП "Красноокнянський комунальник"

10

смт.Красні Окни, вул.Комарова,20

КП "Красноокнянський комунальник"

11

смт.Красні Окни, вул.Жовтнева,13

КП "Красноокнянський комунальник"

12

с.Чорна

Школа-інтернат

13

с.Чорна

Школа-інтернат

14

смт.Красні Окни, вул.Комарова,21

Відділ освіти

15

смт.Красні Окни, вул.К.Маркса,4

Комунальна установа ДНВЗ "Сонячко"

16

смт.Красні Окни, вул.Жовтнева, 13

КП "Красноокнянський комунальник"

17

с.Ткаченкове, ЗОШ

Відділ освіти

18

с.Ткаченкове

Сільська рада

19

смт.Красні Окни, вул.Комарова,35б

КП "Красноокнянський комунальник"

20

смт.Красні Окни, вул.Комарова,35б

КП "Красноокнянський комунальник"

21

с.Чорна

Управління праці та соціального захисту населення

22

с.Чорна, дільнича лікарня

Красноокнянська ЦРЛ

23

смт.Красні Окни, вул.Комарова,8

КП "Красноокнянський комунальник"

24

с.Чорна

Сільська рада

25

с.Чорна

Сільська рада

26

с.Малаївці

Сільська рада

27

с.Дубове, ЗОШ

Відділ освіти

Любашівський район

(Любашівська районна державна адміністрація - (0264) 2-18-30)

1

смт.Зеленогірське, вул.Миру,22

Зеленогірська селищна рада

2

смт.Любашівка,вул.Леніна,47

Районна поліклініка

3

смт.Любашівка, вул.Леніна,47

Центральна районна лікарня

4

смт.Любашівка, вул.Леніна,47

Центральна районна лікарня, пологове відділення

5

смт.Любашівка,вул.Леніна,47

Центральна районна лікарня

6

с.Троїцьке

Центральна районна лікарня, дільнича лікарня

7

смт.Зеленогірське, вул.Ленініа, 16

Зеленогірська селищна рада

8

с.Іванівка

Любашівський районний відділ освіти

9

с.Новокарбівка

Новокарбівська сільська рада

10

с.Познанка-2

Познанська сільська рада

11

с.Петрівка

Боківська сільська рада

12

смт.Любашівка,  вул.Кірова,88

Любашівська селищна рада

13

с.Кричуневе

Районний відділ освіти

14

смт.Любашівка,вул.Радянська,152

Районний відділ освіти

15

с.Бокове

Районний відділ освіти

16

с.Троїцьке

Районний відділ освіти

17

с.Познанка-1

Районний відділ освіти

18

с.Ясенево-2

Районний відділ освіти

Миколаївський район

(Миколаївська районна державна адміністрація - (0257) 2-23-09)

1

смт.Миколаївка,вул.Леніна,73

Районна державна адміністрація

2

смт.Миколаївка, вул.Чкалова, 1а

Центральна районна лікарня

3

смт.Миколаївка, вул.Шкільна,22

Відділ освіти РДА ЗОШ І-ІІІ ст.

4

с.Андрієво-Іванове,вул.Леніна,49

Сільська рада ЗОШ-інтернат І-ІІ ст.

Овідіопольський район

(Овідіопольська районна державна адміністрація - (0251) 3-56-74)

1

смт.Овідіополь, вул.Т.Шевченка,185

Овідіопольська районна рада  аптека

2

смт.Великодолинське,вул.Ентузіастів,8

Дочірне житлово-комунальне підприємство "Комунгосп"

3

с.Кароліно-Бугаз,вул.Приморська,186

Школа-інтернат

4

смт.Великодолинське,вул.Ентузіастів,8

Дочірне житлово-комунальне підприємство "Комунгосп"

5

смт.Великодолинське,вул.Мізікевича,66

Загально-освітня школа №2

6

с.Марьянівка,вул.Леніна,2

Загально-освітня школа

7

смт.Великодолинське,вул.Ентузіастів,6а

Дочірне житлово-комунальне підприємство "Комунгосп"

8

смт.Великодолинське,вул.Сімашка,1а

Селищна лікарня

9

смт.Великодолинське, вул.Ентузіастів,6

Дочірне житлово-комунальне підприємство "Комунгосп"

10

смт.Овідіополь,вул.Леніна,422

Центральна районна лікарня

11

с.Прилиманське,вул.Нижня,120

Приліманська сільська рада

12

смт.Великодолинське,вул.Ентузіастів,5

Дочірне житлово-комунальне підприємство "Комунгосп"

13

смт.Великодолинське,вул.Ентузіастів,4а

Дочірне житлово-комунальне підприємство "Комунгосп"

14

с.Каролино Бугаз,вул.Чорноморська,5

Загально-освітня школа

15

смт.Великодолинське,вул.Леніна,95

Навчально-виховний комплекс "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія"

16

смт.Великодолинське,вул.Ентузіастів,4

Дочірне житлово-комунальне підприємство "Комунгосп"

17

с.Прилиманське,вул.Нижня,120

Приліманська сільська рада

Ренійський район

(Ренійська районна державна адміністрація - (0240) 4-22-04)

1

м.Рені, вул.3-го Гв.Полку,41

Міськвиконком

2

м.Рені, вул.Карташова, 35

Міськвиконком

3

м.Рені, вул.28 Червня,241

Міськвиконком

4

м.Рені, вул.28 Червня,257

Міськвиконком

5

м.Рені, вул.Східна,1

Центральна районна лікарня ,                                2-ге відділення

6

м.Рені, вул.Дунайська,17

Міськвиконком

7

м.Рені, вул.Карташова,33

Міськвиконком

8

м.Рені, вул.Леніна, 41

Міськвиконком

9

м.Рені, вул.Леніна,1

Міськвиконком

10

м.Рені, вул.Радянська,11

Районний відділ освіти та науки

Роздільнянський район

(Роздільнянська районна державна адміністрація - (0253)3-14-83)

1

с.Болгарка, вул.К.Маркса,39

Єгорівська сільська рада

2

с.Степове, вул.Турова, 7

Сільська рада

3

смт.Лиманське,вул.Кірова,179

Лиманська селищна рада

4

м. Роздільна, вул.Леніна,1

Роздільнянська центральна районна лікарня

5

с.Степанівка, вул.Котовського,29

СПК ім.Котовського

6

смт.Лиманнське,вул.Леніна, 64а

Лиманська селищна рада

Савранський район

(Савранська районна державна адміністрація - (0265) 3-11-51)

1

смт.Саврань, вул.Ген.Карначова, 5

Районний суд

2

смт.Саврань,вул.Леніна,46

ВУЖКГ

3

смт.Саврань, вул.Леніна,48

ВУЖКГ

4

смт.Саврань,вул.Леніна,2

Савранська селищна рада

5

с.Дубки

Управління Одеської обласної ради з майнових відносин

6

с.Полянецьке

Управління Одеської обласної ради з майнових відносин

7

с.Полянецьке

Відділ освіти Савранської райдержадміністрації

8

смт.Саврань, вул.Калініна,96

Савранська селищна рада

9

с.Байбузівка

Байбузівська сільська рада

Татарбунарський район

(Татарбунарська районна державна адміністрація - (0244) 3-23-31)

1

м.Татарбунари,вул.Борисівська,14

Управління майном комунальної власності

2

м.Татарбунари,вул.Горького,13

Управління майном комунальної власності

3

м.Татарбунари,вул.Горького,20

Міська рада

4

м.Татарбунари,вул.Горького,5

Управління майном комунальної власності

5

м.Татарбунари,вул.К.Маркса,7

Управління майном комунальної власності

6

м.Татарбунари,вул.Князева,8

Управління майном комунальної власності

7

м.Татарбунари,вул.Князева,84

Управління майном комунальної власності

8

м.Татарбунари,вул.Леніна,5

Управління майном комунальної власності

9

м.Татарбунари, вул.Московська,16

Центральна районна лікарня

10

м.Татарбунари,вул.Московська, 8

Центральна районна лікарня

11

м.Татарбунари,вул.Степова,1

Управління майном комунальної власності

12

м.Татарбунари,вул.Князева,82а

Управління майном комунальної власності

13

м.Татарбунари,вул Князева,84а

Управління майном комунальної власності

14

м.Татарбунари, вул.Князева, 86а

Управління майном комунальної власності

15

м.Татарбунари,вул.Робоча,18а

Міська рада

16

м.Татарбунари, вул.Барінова,10

Райвідділ освіти

17

с.Дивізія, вул.Дротенко,101

Райвідділ освіти

18

м.Татарбунари,вул.Пушкіна,3в

Управління майном комунальної власності

19

м.Татарбунари,вул.Горького,8

Управління майном комунальної власності

20

м.Татарбунари,вул.Пушкіна,3а

Управління майном комунальної власності

21

м.Татарбунари,вул.В.Тура,3а

Управління майном комунальної власності

22

м.Татарбунари,вул.Котовського,12а

Управління майном комунальної власності

23

м.Татарбунари,вул.Пушкіна,3б

Управління майном комунальної власності

Ширяївський район

(Ширяївська районна державна адміністрація - (0258) 2-12-47)

1

смт.Ширяєве, вул.Коробченка,1а

Селищна рада

2

смт.Ширяєве, вул.Коробченка,12

Селищна рада

3

смт.Ширяєве, вул.Калініна, 72

Районний відділ освіти

4

смт.Ширяєве, вул.Леніна, 94

Центральна районна лікарня

5

смт.Ширяєве, вул.Леніна, 94

Центральна районна лікарня

м.Южне

(Южненська міська рада - (0242) 2-17-29)

1

вул.Будівельників,21/3а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

2

вул.Будівельників, 3/3а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

3

вул.Приморська,19/3а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

4

вул.Приморська, 21/3а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

5

вул.Хіміків, 14/10а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

6

вул.Хіміків, 20/3а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

7

вул.Хіміків, 22/3а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

8

вул.Хіміків, 4/3а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

9

пр-т Гр.Десанту, 10/3а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

10

пр-т Леніна, 16/3а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

11

пр-т Леніна, 22/3а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

12

пр-т Леніна, 25/3а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

13

пр-т Леніна, 5/3а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"

14

пр-т Леніна, 7/10а

Комунальне підприємство "Міський житлово-комунальний центр"