20.03.2019

Голова районної державної адміністрації Наталя П’ятун провела позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

     20 березня 2019 року під головуванням голови районної державної адміністрації  Н.Д. П’ятун пройшло позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Необхідність проведення засідання викликана масштабною пожежею, яка виникла на території Вилківського лісництва ДП ««Ізмальське лісове господарство».

     В роботі комісії прийняли участь Начальник 3ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області полковник служби цивільного захисту Гальчинський І.В, т.в.о директора ДП ««Ізмальське лісове господарство» Афанасьєвський О.Д., інженер по охороні та захисту лісу ДП ««Ізмальське лісове господарство» Чакір О.Є. За результатами роботи комісії з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в природних екосистемах прийнятий спільний Комплексний план дій Кілійської райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, відповідних служб щодо захисту населених пунктів, природних екосистем та сільгоспугідь у весняно-літній пожежонебезпечний період 2019 року в Кілійському районі. Планом передбачена низка заходів з недопущення виникнення пожеж. Визначені терміни та відповідальні виконавці. Міським та сільським радам рекомендовано створення матеріального резерву паливно-мастильних матеріалів та засобів пожежогасіння. Особлива увага була приділена забезпеченню протипожежної безпеки лісових масивів під час Великодніх та травневих свят.

 Головний спеціаліст з питань НС  

                                Г.І.Даниленко