17.01.2017

Чергове засідання Комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації

17 січня 2017 року пройшло чергове засідання Комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації.

З метою забезпечення готовності органів управління, сил і засобів до оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пропуском льодоходу, повені та паводків у 2017 році комісією затверджено План дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2017 році в Кілійському районі.

Утворено районний оперативний штаб для координації дій з пропуску льодоходу, повені та паводків на території Кілійського району Одеської області у 2017 році.

Членами комісії підтримані звернення до ДП «Адміністрація морських портів України», облдержадміністрації та обласної ради щодо проведення льодових операцій в проблемних місцях р.Дунай в Українській частині Дельти Дунаю та їх фінансування.

 

Головний спеціаліст з питань НС                                                                                                                                 Г.І.Даниленко