23.07.2019

Чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

    23 липня поточного року під головуванням голови  районної державної адміністрації Наталі П’ятун пройшло чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному стояли питання стану оперативної обстановки та реагування на пожежі на території сільських населених пунктів Кілійського району, додержання законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки в закладах освіти на території району.

     З метою оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та пожежі прийняте рішення про створення матеріального резерву пального для 23 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області.

      Особлива увага приділялась стану пожежної безпеки в закладах освіти.  Доручено керівникам освітянських структурних підрозділів райдержадміністрації та об’єднаних територіальних громад району, керівникам закладів освіти вжити заходи по усуненню виявлених перевірками порушень на підвідомчих об’єктах у визначені терміни. Прийняте рішення про продовження у навчальних закладах на протязі учбового року практичних навчань педагогічного складу та учнів  з питань протипожежної безпеки.