23.03.2017

Перше засідання організаційного комітету із проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році

Сьогодні, 23 березня, під керівництвом голови райдержадміністрації, голови оргкомітету Грєкова Віктора Вікторовича та керівника апарату РДА, заступника голови оргкомітету Трясциної Віри Пантеліївни  відбулося перше засідання організаційного комітету із проведення I туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році.

Метою проведення конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

В.П. Трясцина доповіла, що відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації  № 135 від 03.03.2017  "Про проведення I туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в 2017 році", утворено склад організаційного комітету з проведення конкурсу, а також  затверджено положення про організаційний комітет та календарний план заходів із проведення  I туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році.

На засіданні визначались із розподілом обов’язків між головою, заступником голови, секретарем та членами організаційного комітету з проведення конкурсу. Визначатимуть державних службовців у номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Наступне засідання заплановано провести до 27 березня, де буде здійснюватися відбір державних службовців  для участі у першому турі.