29.11.2016

Увага! Керівникам підприємств, установ та організацій району всіх форм власності.

Звертаємо вашу увагу на необхідність неухильного дотримання термінів надання звітності з питань військово-облікової роботи та бронювання військовозобов’язаних працівників підпорядкованого Вам підприємства (установи, організації), незалежно від форми власності та організаційно-правової форми господарювання. 

Форма підготовки, порядок і терміни надання цих звітів визначені «Порядком бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями та організаціями на період мобілізації та на воєнний час», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2015 року № 45, а також «Інструкцією про організацію ведення військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях і навчальних закладах», затвердженою наказом Міністра оборони України від 15.12.2010 року №660 (зареєстровано Міністерством юстиції України 12.03.2011 року за №308/19046). 

У термін до 10 грудня (з даними станом на 01.12. поточного року) щорічно до райвійськкомату надається Звіт про підприємство, чисельність працюючих, військовозобов’язаних та призовників (після проведення звірки й уточнення облікових даних). 

У термін до 10 січня (з даними станом на 01.01. поточного року) щорічно до відповідних галузевих (за сферою господарювання) структурних підрозділів райдержадміністрації надається Звіт про чисельність працюючих та військовозобовязаних підприємства (установи, організації), які заброньовані згідно з переліками посад і прфесій, станом на 01.01.20___ року (після виключення з військового обліку громадян, які досягли граничного віку перебування на військовому обліку). 

 

Телефони для довідок:

 4-24-60 (райвійськкомат);

 4-07-71 (райдержадміністрація). 

Відділ взаємодії з правоохоронними органами,

оборонної та мобілізаційної роботи

апарату райдержадміністрації