20.09.2016

Кілійський РВК інформує:

Згідно Указу Президента України від 29.03.2016 №122/2016 Кілійським РВК проводиться призов громадян України віком від 20 (або від 18 за власним бажанням) до 27 років на строкову військову службу до лав Збройних Силах України.

Військовослужбовці строкової військової служби мають такі пільги:

Згідно постанови Кабінету міністрів України від 12.08.2015 року № 587 громадянам, які призиваються на строкову військову службу виплачується одноразова грошова допомога у розмірі двох мінімальних заробітних плат перед початком проходження строкової військової служби.

Згідно п. 3 ст. 119 Кодексу законів про працю України:

За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за ризовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, в яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Водночас наголошую, що згідно вказівок Президента України військовослужбовці строкової військової служби ДО зони проведення АТО НЕ НАПРАВЛЯЮТЬСЯ.

За детальною інформацією звертатись за адресою: м. Кілія, вул. Червоногвардійська, 70.

Військовий комісар Кілійського РВК

підполковник Корак С.А.