08.09.2016

Кілійський РВК інформує:

Цього року Україна святкувала 25-ту річницю своєї незалежності. Було проведено безліч заходів щодо вшанування героїв України та нагородження кращих діячів, працівників та військовослужбовців. Та, мабуть, найвизначнішим та наймаштабнішим дійством став військовий парад у центрі Києва. Проте, і цей захід не минув без участі кілійців.

Мешканці району вже знайомі з Захисником, Патріотом та Героєм: РИБАЛКА Дмитро Миколайович (23.01.1972 р.н.)

Дмитро Миколайович був простим кілійцем. У 1985 році закінчив Кілійську ЗОШ №7 та вступив до ПТУ-64, де у 1988 році здобув спеціальність "тракторист, комбайнер, водій". 16.12.1990 р. був призваний до в/ч 10142 м. Харків на строкову військову службу, проходив службу за спеціальностями оператора ЕРЛС та командира автомобільного відділення ЗІЛ-130 до 05.11.1990 року.

Після армії працював водієм ТОВ «Агробуд», виховував трьох дітей. Та у скрутний для країни час став на її захист. 05.08.2014 року, одним з перших, був призваний по частковій мобілізації, направлений до навчального центру, де здобув спеціальність командира відділення системи залпового вогню БМ-21 та був закріплений за 17 танковою бригадою м. Кривий Ріг. Підрозділ старшини Рибалка пройшов безліч "гарячих точок", дислокувався біля м. Дебальцеве, Артемівська, Слов’янська і виконував завдання по прикриттю піхоти та знищенню ворожих скупчень і колон.

Після підписання мінських угод, підрозділ, де проходив службу старшина Рибалка, було відведено від лінії розмежування, а згодом настав час демобілізації, сам військовослужбовець зарахований до оперативного резерву першої черги та знаходиться у повній готовності за необхідності повернутися до захисту держави.

За час проходження військової служби Дмитро Миколайович нагороджений відзнакою Президента України - орденом «За мужність» ІІІ ступеня, медаллю «Учасник АТО» та, неодноразово, почесними грамотами.

З 20 по 25 серпня 2016 року старшина РИБАЛКА Д.М. був викликаний Міністерством оборони України до міста Києва для підготовки та участі у військовому параді, за що був відзначений медаллю «Учасник військового параду».

За бездоганну службу, патріотизм при виконанні військового обов’язку Кілійський РВК висловлює старшині РИБАЛКА Дмитру Миколайовичу щиру подяку, бажаємо йому надійного родинного тилу, незламної волі в подоланні труднощів та звершення всіх мрій і побажань.

Прес-служба Кілійського РВК