15.05.2017

До уваги керівників підприємств, установ та організацій!

Відповідно до п. 15 постанови Кабінету Міністрів України № 1921 від 28 грудня 2000 року «Про затвердження Положення про військово-транспортний обов`язок» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015р. № 405) керівники підприємств, установ та організацій подають військовим комісаріатам щороку до 20 червня та 20 грудня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях на таких транспортних засобах і техніці, за формою згідно з додатком 1.

Відповідно до ст. 21 (Обов'язки підприємств, установ і організацій щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації) Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» від 21.10.1993 № 3543-XII, підприємства, установи, організації зобов’язані:

надавати відповідним органам державної влади, іншим державним органам та органам місцевого самоврядування інформацію,  необхідну для планування і здійснення_мобілізаційних_заходів.

 

Довідково:

Витяг із «Положення про військово-транспортний обов`язок»

"П. 11. Для державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів в органах Державтоінспекції (крім транспортних засобів, власниками яких є громадяни), крім документів, необхідних для реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку, представником підприємства, установи чи організації, транспортні засоби яких підлягають реєстрації (перереєстрації), зняттю з обліку, подається довідка, форма якої визначається Міноборони, з відміткою військового комісара про постановку транспортного засобу на військовий облік або зняття з такого обліку."

 

Витяг із Кодексу України про адміністративні правопорушення.

"Стаття 210-1. Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію

Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію - тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-1700 грн.).

Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.(1700-5100 грн.)"

 

Витяг із Кримінального кодексу України.

"Стаття 366. Службове підроблення

1. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів –

карається штрафом до двохсот п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, -

караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян."

 

Додаток: Форма Відомість на 2 арк.

 

 

ТВО військового комісара

Кілійського районного військового комісаріату

майор                                                                                                                                 С.В.ДЕМЧЕНКО