07.12.2017

Журналістів і студентів Одеської області запрошують взяти участь у конкурсі «Media etc. 2.0»

 

       Журналісти Одеської області, фрілансери та студенти профільних вузів можуть подати свої роботи на конкурс «Media etc. 2.0». До участі запрошують фахівців, які висвітлюють процес реформування економіки України. Конкурсні заявки приймаються по 20 грудня 2017 року.

      Журналісти та аналітики, що висвітлюють процес реформування економіки  України в засобах масової інформації мають змогу отримати Національну премію «Media etc. 2.0». Лаурети премії визначаються шляхом проведення конкурсу журналістських робіт різних форматів та жанрових форм – публікації, відеорепортажі, радіорепортажі. Мова йде про фахівців, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також незалежні журналісти, що сплачують податки в Україні.

      За результатами конкурсу лауреати та номінанти будуть нагороджені дипломами, а за кращі роботи буде присуджено премії у розмірі 5 тисяч гривень. Члени журі, експерти та партнери Премії також додатково відзначать студентські роботи стажуванням (кількість стажувань обмежена).

       Детальніша інформація про Премію та умови подачі робіт на конкурс за посиланням:  http://mediaetc.org/ або за телефоном 063 456 80 90 (Ольга Михайлова).

      Довідково. Національна премія «MEDIA etc. 2.0» є громадською ініціативою, некомерційною та рівновіддаленою від усіх політичних сил. Зауважуємо, що переможці не сплачуватимуть податків з грошової винагороди. Це зобов’язання беруть на себе організатори. Засновниками премії виступили «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо». Старт проекту відбувся у 2016 році. Минулого року до участі у конкурсі було подано понад 100 конкурсних робіт.