03.06.2019

Семінар «Потенціал громадських об’єднань як чинник розвитку громади» у рамках проекту «Успішна громада – свідома громада»

     

    8 червня 2019 року з 10.00 до 18.00 у м. Одеса в рамках виконання Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області на 2018-2020 роки відбудеться семінар «Потенціал громадських об’єднань як чинник розвитку громади», що є одним із етапів проекту «Успішна громада – свідома громада» як переможця конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.

     Захід організовано громадською організацією «Рух спільних ініціатив» спільно з Центром допомоги учасникам АТО Одеської області за фінансової підтримки управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації.

        Взяти участь у семінарі запрошуються громадські організації ветеранів, добровольців, членів сімей загиблих Одеської області. Під час заходу розглядатимуться питання:

  1. Функціонування публічної влади місцевого, регіонального та державного рівня, інструментів контролю і взаємодії громадянського суспільства з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування;
  2. Місцеві програми – механізм розвитку громади. Аналіз, розробка і адвокація пропозицій/змін до існуючих програм з точки зору ефективності, соціальної справедливості;
  3. Презентація соціальної програми «Добробут»;
  4. Коворкінг учасників семінару.

       Місце проведення: Impact Hub Odesa, зал Barcelona (Барселона), м.Одеса, вул. Грецька, 1а (вхід з вулиці Ю.Олеши).