07.06.2019

ПРОТОКОЛ № 4

засідання  Громадської ради

 при Кілійській  районній  державній адміністрації

 

7  червня 2019 року                                                                                  м. Кілія  

                                                

Головуюча: Шпора Л. М. 

 Присутні: 21 особа, в тому числі: 7 – представники районної державної адміністрації та керівників медичниої сфери району, 14 представників ІГС- члени Громадської ради при районній державній адміністрації.

 ЧЛЕНИ РАДИ:

1      Бажак Іван Васильович    Громадська організація «Кілійська районна спілка ветеранів, інвалідів Афганістану та учасників бойових дій»

2      Бойченко Тетяна Олександрівна      Кілійська районна організація профспілки працівників освіти і науки

3      Донос Андрій Васильвич Громадська організація «РУХ ДОБРА ВОЛЯ»

4      Жур’ян Олександр Миколайович    Громадська організація Кілійського району «Громада»

5      Муравйов Микола Михайлович      Кілійське районне національно-культурне товариство старообрядців-липован "Київська Русь"

6      Маркелова Наталя Миколаївна       Громадська організація «Ланцюг Єднання – Громадська Ініціатива»

7      Мажарова Валентина Павлівна       Кілійська районна організація Товариства Червоного Хреста України.

8      Малих Лариса Миколаївна      Громадська еколого-краєзнавча організація «Жайворонок»

9      Павлова Надія Олександрівна КП газета «Наше Время»

10    Рибалко Дмитро Миколайович        Громадська організація «КІЛІЙСЬКА РАЙОННА СПІЛКА ВОЇНІВ АТО»

11    Філіна Анастасія Родіонівна    Газета «Кілійський вісник»

12    Філіна Ганна Панкратіївна      Громадська організація «Кілійське товариство осіб з інвалідністю»

13    Хлебніков Веніамін Іванович   Кілійська районна організація ветеранів України

14    Шпора Лариса Михайлівна     Громадська організація «Бізнес від Дністра до Дунаю»

 

       Перед початком засідання громадської ради до присутніх звернулась голова Кілійської районної державної адміністрації Наталя П’ятун, яка відзначила, що в Кілійському районі між владою і громадянським суспільством постійно ведеться діалог. Вона побажала всім плідної співпраці, а членам ради -  активної участі у розбудові соціально-економічної та культурної сфер Кілійщини.

  Вступне слово головуючої засіданням Громадської ради при Кілійській районній державній адміністрації Шпори Л. М., голови ради, яка запропонувала порядок денний засідання громадської ради:

1. Про реалізацію медичної реформи в Кілійському районі.

 ІНФОРМУЄ: Штегеран В.В. – головний лікар КНП «КБЛ» Кілійської районної ради                                      

2. Про діяльність служби у справах дітей Кілійської РДА та актуальних питань соціального захисту дітей.

              ІНФОРМУЄ: Мусафір Н.Г. – начальник служби у справах дітей   райдержадміністрації.

3. Про особливості дистанційної перевірки включення громадян України до Державного реєстру виборців в «Особистому кабінеті виборця».

                   ІНФОРМУЄ: Пугачев М.П. - начальник відділу ведення державного  реєстру виборців  райдержадміністрації

4. Про особливості складання списків та голосування виборців на спеціальних

виборчих дільницях, утворених в медичних закладах Кілійського району.

                ІНФОРМУЄ: Пугачев М.П. - начальник відділу ведення державного  реєстру виборців  райдержадміністрації

5. Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996»

                    ІНФОРМУЄ: Якименко Л.О. - начальник відділу комунікацій з  громадськістю райдержадміністрації

6. Консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення щодо розгляду проекту плану заходів щодо сприяння зміцненню національної єдності, консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері в Кілійському районі.

                   ІНФОРМУЄ: Якименко Л.О. - начальник відділу комунікацій з  громадськістю райдержадміністрації

7.Розгляд заяв.

8. Різне.

 

Пункт I  порядку денного: про реалізацію медичної реформи в Кілійському районі.

Слухали: головного лікаря КНП «КБЛ» Кілійської районної ради Віктора Штегерана, який ознайомив присутніх зі станом справ у медичній галузі району та станом реалізації в району медичної реформи.

 Виступили: Наталя Маркелова, голова громадської організації «Ланцюг Єднання – Громадська Ініціатива», яка повідомила присутніх, що навколо питання реорганізації полового відділення Кілійської районної лікарні поширюється резонанс – мешканці не розуміють дій керівництва лікарні. Вона запропонувала головному лікарю запросити до пологового відділення кореспондентів місцевих ЗМІ з метою висвітлення процесу реорганізації.

                 Віктор Штегеран, головний лікар КНП «КБЛ» Кілійської районної ради погодився та запропонував провести екскурсію для кореспондентів прес-конференцію, під час якої він дасть відповіді на резонансні питання громадськості.    

      Заслухавши та обговоривши питання про роботу медичних закладів району, громадська рада ВИРІШИЛА:

Інформацію головного лікаря КНП «КБЛ» Кілійської районної ради Віктора Штегерана, взяти до відома. З метою інформування громадян про заходи керівництва медичної сфери району в рамках реалізації медичної реформи щодо реорганізації медичних закладів району запросити до пологового відділення кореспондентів місцевих ЗМІ, головному лікарю КНП «КБЛ» Кілійської районної ради Віктору Штегерану провести прес-конференцію та відповісти на питання громадськості.

Голосували:

“За” – 14 осіб, члени громадської ради

 “ Проти “  – 0, “ Утримались “ - 0

Пункт II порядку денного: Про діяльність служби у справах дітей Кілійської РДА та актуальних питань соціального захисту дітей.

Слухали:  Наталю Мусафір, начальника служби у справах дітей   райдержадміністрації, яка інформувала присутніх про те, що на території району діє програма по реалізації Конвенції ООн про права дитини на період до 2020 року. В межах цієї програми, з метою попередження негативних проявів в дитячому середовищі, спільно з представниками Кілійського відділення поліції та працівниками Кілійського районного центру соціального обслуговування та соціальних служб сім’ї, дітей та молоді протягом першого півріччя 2019 року проведено 8 рейдів «діти вулиці”, «Урок”, під час яких виявлено 2 дитини , які потребували негайного втручання служби. Протягом звітного періоду обстежено 19 сімей.

Заслухавши та обговоривши дане питання, громадська рада ВИРІШИЛА:

2.1. Інформацію начальника служби у справах дітей   райдержадміністрації Н. Мусафір взяти до відома.

2.2.   Рекомендувати райдержадміністрації тримати дане питання на контролі, про заходи в межах своєї компетенції за даною темою сповіщати громадськість Кілійщини.

Голосували:

“За” – 14 осіб, члени громадської ради

 “ Проти “  – 0, “ Утримались “ - 0

Пункт IIІ порядку денного: Про особливості дистанційної перевірки включення громадян України до Державного реєстру виборців в «Особистому кабінеті виборця».

Слухали:  Миколу Пугачева, начальника відділу ведення державного  реєстру виборців  райдержадміністрації, який ознайомив присутніх зі змінами у законодавстві України стосовно прав і свобод громадян під час міжвиборчих та виборчих процесів.

        Заслухавши та обговоривши питання про особливості дистанційної перевірки включення громадян України до Державного реєстру виборців в «Особистому кабінеті виборця»., громадська рада ВИРІШИЛА:

3.1.         Інформацію начальника відділу ведення державного  реєстру виборців  райдержадміністрації М. Пугачева взяти до відома.

3.2.         Рекомендувати райдержадміністрації тримати дане питання на контролі, та про зміни в законодавстві за даною темою сповіщати громадськість Кілійщини.

Голосували: 

“ За ” – 14 осіб, члени громадської ради

 “ Проти “  – 0, “ Утримались “ - 0

Пункт IV порядку денного: Про особливості складання списків та голосування виборців на спеціальних виборчих дільницях, утворених в медичних закладах Кілійського району.

 Слухали:  Миколу Пугачева, начальника відділу ведення державного  реєстру виборців  райдержадміністрації, який ознайомив присутніх зі змінами у законодавстві України стосовно прав і свобод громадян під час виборчого процесу.

        Заслухавши та обговоривши питання про особливості складання списків та голосування виборців на спеціальних виборчих дільницях, утворених в медичних закладах Кілійського району громадська рада ВИРІШИЛА:

4.1. Інформацію начальника відділу ведення державного  реєстру виборців  райдержадміністрації М. Пугачева взяти до відома.

4.2. Рекомендувати райдержадміністрації тримати дане питання на контролі, та про зміни в законодавстві за даною темою сповіщати громадськість Кілійщини.

Голосували:

“ За ” – 14 осіб, члени громадської ради

 “ Проти “  – 0, “ Утримались “ - 0

 Пункт V порядку денного: Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996»

Слухали: Людмилу Якименко, начальника відділу комунікацій з  громадськістю райдержадміністрації, яка ознайомила присутніх зі змінами у законодавстві України, а саме у постанові Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996», на вимогу яких та за результатами електронних консультацій з громадськістю з цього питання 06.06. 2019 року прийнято розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження положення про громадську раду при Кілійській районній державній адміністрації в новій редакції»

       Заслухавши та обговоривши питання про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996»громадська рада ВИРІШИЛА:

5.1 Інформацію начальника відділу комунікацій з  громадськістю райдержадміністрації Л. Якименко взяти до відома.

5.2. Рекомендувати райдержадміністрації тримати дане питання на контролі, та про зміни в законодавстві за даною темою сповіщати громадськість Кілійщини.

 Голосували:

“ За ” – 14 осіб, члени громадської ради

 “ Проти “  – 0, “ Утримались “ - 0

 Пункт VІ порядку денного: про проект плану заходів щодо сприяння зміцненню національної єдності, консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері в Кілійському районі.

 Слухали: Людмилу Якименко, начальника відділу комунікацій з  громадськістю райдержадміністрації, яка ознайомила присутніх з проектом плану заходів щодо сприяння зміцненню національної єдності, консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері в Кілійському районі.

       Заслухавши та обговоривши проект плану заходів щодо сприяння зміцненню національної єдності, консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері в Кілійському районі громадська рада ВИРІШИЛА:

6.1 Схвалити проект плану заходів щодо сприяння зміцненню національної єдності, консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері в Кілійському районі.

6.2.  Постійно проводити відповідну інформаційну та роз’яснювальну роботу серед членів своїх організацій щодо їх участі у заходах, які проводить місцева влада  в населених пунктах району та активно залучатись до виконання пунктів зазначеного плану.

Голосували:

“ За ” – 14 осіб, члени громадської ради

 “ Проти “  – 0, “ Утримались “ - 0

 Пункт VІІ порядку денного: розгляд заяв.

Заяв для розгляду на засідання не надходило                   

 

         Голова громадської ради підвела підсумки засідання та оголосила що питання порядку денного обговорені, прийняті відповідні рішення.

       

Голова громадської ради

при Кілійській райдержадміністрації                                                Л. М. Шпора

 

 Секретар  ради                                                                                      Л. О. Якименко