22.03.2019

ПРОТОКОЛ № 3 засідання Громадської ради при Кілійській районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ № 3

засідання  Громадської ради

 при Кілійській  районній  державній адміністрації

 

22 березня 2019 року                                                                                  м. Кілія  

                                                

Головуюча: Шпора Л. М. 

 

Присутні: 22 особи, в тому числі: 8 – представники районної державної адміністрації та керівників медичниої сфери району, 14 представників ІГС- члени Громадської ради при районній державній адміністрації.

 ЧЛЕНИ РАДИ:

1      Бажак Іван Васильович    Громадська організація «Кілійська районна спілка ветеранів, інвалідів Афганістану та учасників бойових дій»

2      Бойченко Тетяна Олександрівна      Кілійська районна організація профспілки працівників освіти і науки

3      Донос Андрій Васильвич Громадська організація «РУХ ДОБРА ВОЛЯ»

4      Демченко Сергій Володимирович   Громадська організація «ВІДРОДЖЕННЯ КІЛІЙЩИНИ»

5      Жур’ян Олександр Миколайович    Громадська організація Кілійського району «Громада»

6      Калінку Михайло Іванович      Громадська організація «Україна: гідність, закон і порядок»

7      Дрібноход Майя Володимирівна     Громадська організація «Народна варта Придунав’я»7

8      Мажарова Валентина Павлівна       Кілійська районна організація Товариства Червоного Хреста України.

9      Малих Лариса Миколаївна      Громадська еколого-краєзнавча організація «Жайворонок»

10    Рибалко Дмитро Миколайович        Громадська організація «КІЛІЙСЬКА РАЙОННА СПІЛКА ВОЇНІВ АТО»

11    Семенова Валентина Павлівна Кілійська районна організація профспілки працівників охорони здоров’я

12    Кутузакіна Ольга Василівна    Міжнародна благолійна організація «ФОНД ДОБРА і ЛЮБОВІ»

13    Хлебніков Веніамін Іванович   Кілійська районна організація ветеранів України

14    Шпора Лариса Михайлівна     Громадська організація «Бізнес від Дністра до Дунаю»

 

       За запрошенням голови громадської ради в засіданні ради взяла участь голова Кілійської районної державної адміністрації Наталя П’ятун. Перед початком засідання очильниця району звернулась до присутніх яка відзначила, що в Кілійському районі між владою і громадянським суспільством постійно ведеться діалог. Вона побажала всім плідної співпраці, а членам ради -  активної участі у розбудові соціально-економічної та культурної сфер Кілійщини.

        Вступне слово головуючої засіданням Громадської ради при Кілійській районній державній адміністрації Шпори Л. М., голови ради, яка запропонувала порядок денний засідання громадської ради:

1.      Про підготовку та організацію оздоровчої кампанії та відпочинку дітей Кілійського району у літку 2019 року.

 ІНФОРМУЄ: Журавльова З. І. - начальник відділу освіти та молодіжної  політики райдержадміністрації

 Мергут С.І. -  начальник відділу освіти та молодіжної  політики Кілійської міської ради

2.      Про проведення двомісячника з благоустрою і Кілійському районі. ІНФОРМУЄ: Скопкін С.І. – начальник відділу регіонального розвитку,   містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

3.      Про проект Програми сприяння розвитку громадського суспільства в Кілійському районі на 2018-2020 роки ІНФОРМУЄ: Якименко Л.О. - начальник відділу комунікацій з    громадськістю  райдержадміністрації

4. Порядок ознайомлення виборців із попереднім списком виборців на звичайній виборчій дільниці під час виборів Президента України. Щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси під час виборів Президента України.

ІНФОРМУЄ: Пугачев М.П. - начальник відділу ведення державного реєстру виборців  райдержадміністрації.

5. Про роботу райдержадміністрації щодо запобігання корупції у процесі здійснення повноважень виконавчої влади.

 ІНФОРМУЄ: Бойченко В. В. – начальник відділу взаємодії з      правоохоронними органами, оборонної  та мобілізаційної роботи апарату РДА.

6.  Розгляд заяв.

7. Різне.

 

Пункт I  порядку денного: про підготовку та організацію оздоровчої кампанії та відпочинку дітей Кілійського району у літку 2019 року.

 Слухали: Журавльову З. І., начальника відділу освіти та молодіжної  політики райдержадміністрації, яка проінформувала присутніх про заплановані заходи за даною темою та особливості оздоровчої кампанії в Кілійському районі у поточному році у зв’язку з неможливістю вводу в експлуатацію оздоровчого табору «Супутник» в рекреаційній зоні с. Приморське.

   

Заслухавши та обговоривши дане питання, громадська рада ВИРІШИЛА:

1.1. Інформацію начальника відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації Журавльової взяти до відома

1.2. Клопотати перед міськими та сільськими радами щодо матеріальної підтримки оздоровчої компанії в поточному році для дітей пільгових категорій у своїх населених пунктах.

1.3. Заслухати в порядку контролю інформацію про виконання даного питання на засіданні громадської ради у третьому кварталі поточного року.

 Голосували:

“За” – 13 осіб, члени громадської ради

 “ Проти “  – 0, “ Утримались “ - 0           

 Пункт II порядку денного: про проведення двомісячника з благоустрою і Кілійському районі.

 Слухали Скопкіна С.І. – начальника відділу регіонального розвитку,   містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, який ознайомив присутніх з заходами щодо проведення двомісячника з санітарної очистки, благоустрою та озеленення міст та сіл району, затверджених відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації від 14.03.2019р. №69.

Заслухавши та обговоривши дане питання, громадська рада ВИРІШИЛА:

2.1. Інформацію начальника відділу регіонального розвитку,   містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Скопкіна С. І. взяти до відома.

2.2.   Рекомендувати райдержадміністрації тримати дане питання на контролі, про заходи в межах своєї компетенції за даною темою сповіщати громадськість Кілійщини.

Голосували:

“За” – 14 осіб, члени громадської ради

 “ Проти “  – 0, “ Утримались “ - 0

Пункт IIІ порядку денного: про проект Програми сприяння розвитку громадського суспільства в Кілійському районі на 2018-2020 роки

Слухали:  Слухали: Людмилу Якименко, начальника відділу комунікацій з  громадськістю райдержадміністрації, яка ознайомила присутніх з  проектом Програми сприяння розвитку громадського суспільства в Кілійському районі на 2018-2020 роки.

Виступили: Жур’ян О. М., член громадської організації Кілійського району «Громада» з пропозицією в умовах реалізації Закону України «Про добровільне обєднання територіальних громад» в Кілійському районі розробити проект даної програми тільки на один рік. – 2019-й.

     Заслухавши та обговоривши проект Програми сприяння розвитку громадського суспільства в Кілійському районі на 2019-2020 роки, громадська рада ВИРІШИЛА:

 3.1.         Схвалити проект Програми сприяння розвитку громадського суспільства в Кілійському районі на 2019 рік,

3.2.         Рекомендувати райдержадміністрації даний проект розглянути на черговому засіданні колегії райдержадміністрації та, у разі його схвалення,  направити до розгляду депутатів Кілійської районної ради. про хід виконання за даною темою сповіщати громадськість Кілійщини.

3.3.      Постійно проводити відповідну інформаційну та роз’яснювальну роботу серед членів своїх організацій щодо їх активної участі у сумісних заходах влади і ІГС з метою розбудови громадянського суспільства.

 Голосували:

“ За ” – 14 осіб, члени громадської ради

 “ Проти “  – 0, “ Утримались “ - 0

Пункт IV порядку денного: про порядок ознайомлення виборців із попереднім списком виборців на звичайній виборчій дільниці під час виборів Президента України. Щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси під час виборів Президента України.

Слухали:  Миколу Пугачева, начальника відділу ведення державного  реєстру виборців  райдержадміністрації, який ознайомив присутніх зі змінами у законодавстві України стосовно порядоку ознайомлення виборців із попереднім списком виборців на звичайній виборчій дільниці під час виборів Президента України щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси під час виборів Президента України.

        Заслухавши та обговоривши питання про про порядок ознайомлення виборців із попереднім списком виборців на звичайній виборчій дільниці під час виборів Президента України, щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси під час виборів Президента України. громадська рада ВИРІШИЛА:

4.1. Інформацію начальника відділу ведення державного  реєстру виборців  райдержадміністрації М. Пугачева взяти до відома.

4.2. Рекомендувати райдержадміністрації тримати дане питання на контролі, та про зміни в законодавстві за даною темою сповіщати громадськість Кілійщини.

Голосували:

“ За ” – 14 осіб, члени громадської ради

 “ Проти “  – 0, “ Утримались “ - 0

Пункт V порядку денного: Про роботу райдержадміністрації щодо запобігання корупції у процесі здійснення повноважень виконавчої влади.

Слухали:  Бойченка В. В.,  начальника відділу взаємодії з      правоохоронними органами, оборонної  та мобілізаційної роботи апарату РДА, який ознайомив присутніх з результатами роботи щодо висвітлення та запобігання корупції за підсумками 2018 року.

Заслухавши та обговоривши дане питання, громадська рада ВИРІШИЛА:

5.1. Інформацію начальника відділу взаємодії з      правоохоронними органами, оборонної  та мобілізаційної роботи апарату РДА Бойченка В.В. взяти до відома.

5.2. Рекомендувати райдержадміністрації тримати дане питання на контролі, про заходи в межах своєї компетенції за даною темою сповіщати громадськість Кілійщини.

5.3. Постійно проводити відповідну інформаційну та роз’яснювальну роботу серед членів своїх організацій за даною темою.

Голосували:

“ За ” – 14 осіб, члени громадської ради

 “ Проти “  – 0, “ Утримались “ - 0

Пункт VІ порядку денного: розгляд заяв.

Заяв для розгляду на засідання не надходило                   

         Голова громадської ради підвела підсумки засідання та оголосила що питання порядку денного обговорені, прийняті відповідні рішення.

 

Голова громадської ради

при Кілійській райдержадміністрації                                                Л. М. Шпора

 

Секретар  ради                                                                                      Л. О. Якименко