11.12.2018

Громадська рада при Кілійській райдержадміністрації стала призером обласного конкурсу "Краща громадська рада - надійний партнер"

          У рамках реалізації Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської обласної ради від 14 березня 2018 року № 659-VII, 30 листопада 2018 року в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща громадська рада – надійний партнер».

            У заході взяли участь 8 з 9 членів конкурсної комісії. Члени комісії підбили підсумки та сформували рейтинг учасників конкурсу відповідно до кількості набраних ними балів. В кінці засідання було визначено переможців зазначеного конкурсу.

       За результатами проведення обласного конкурсу "Краща громадська рада - надійний партнер", яке відбулося 30 листопада 2018 року, згідно рейтингів учасників Конкурсу, громадська рада при Кілійській райдержадміністрації набрала 111 балів та посіла III місце в Одеській області. Відповідно до розділу IV Положення, переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та грошовими призами. Громадська рада при Кілійській райдержадміністрації нагороджена дипломом третього ступеня та грошовим призом у розмірі 5 000 гривень.