28.07.2017

Громадські активісти провели позачергове засідання громадської ради

      Сьгодні, 28 липня 2017 року пройшло позачергове засідання громадської ради при Кілійській райдержадміністрації.

     За клопотанням громадських діячів в засіданні прийняв участь головний лікар Кілійського району Валерій Мінчев. Він проінформував присутніх про роботу медичних закладів району у ІІ півріччі 2017 року та їх підготовку до нового опалювального сезону. Так, він зазначив, що 25.07.2017 року відбувся тендер щодо закупівлі вугілля  і вже в серпні поточного року вугілля повинно поступати до медичних закладів району. На теперішній час здійснено заміну вікон в пологовому відділенні і планується провести такі роботи в райполіклініці. Валерій Іванович зазначив, що вже майже укомплектовано сучасним медичним обладнанням реанімаційну палату, проте, гострим залишається кадрове питання як лікарів, так і середнього медичного персоналу, та виплата заробітної плати медикам до кінця поточного року.

     Після аналізу даного питання члени громадської ради вирішили клопотати перед Одеською обласною радою щодо виділення коштів для будівництва ліфту для пацієнтів неврологічного відділення  Кілійської центральної районної лікарні.

     Також члени громадської ради підняли питання щодо функціонування парковки біля центрального ринку міста Кілія, можливість створення малого прикордонного руху, монетизації субсидій для населення району та участі громадськості відзначенні державних та районних свят у серпні поточного року. Ці питання увійдуть до порядку денного наступного засідання громадської ради.